Tovar

Matrace z pamäťovej peny

Viete aký je pre spánok dôležitý výber matraca do postele a preto hľadáte len to najlepšie? Máte jasnú predstavu na čom sa vám spí najlepšie a čo je zdravé aj pre vaše zdravie? Tak by mal výber matraca do postele vyzerať.

Penové matrace.

Matrace z pamäťovej peny sú obľúbenou skupinou matracov, ktoré si čoraz viac ľudí zvolí do svojej postele. Okrem penových matracov si môžete zaobstarať ešte matrace pružinové a taštičkové. V čom je však sila pamäťovej peny a prečo sa stáva čoraz viac obľúbená? Segum.sk je dlhoročným predajcom tých najkvalitnejších matracov do postele a vo svojej ponuke má matrace od tých lacných, až po tie najluxusnejšie. Na svoje si prídu tiež ľudia so zdravotnými problémami a vybrať si môžu ortopedický matrac. Z kategórie matracov z pamäťovej peny ponúka segum.sk tri kategórie pamäťovej peny. Pamäťová pena používaná do matracov segum je tá najkvalitnejšia.

matrac

Memory pena.

Obľúbená mäkká pena memory je určená pre všetkých, ktorý chcú spať ako na obláčiku. Vaše telo dokonale splynie s memory penou na matraci a bude odľahčene a uvoľnené. Memory pena je mäkšia a dokonale sa prispôsobí vašim krivkám a hmotnosti tela. Nemusíte sa báť ani o kvalitu matraca. Vďaka správnej hustote a materiálu sa memory pena po odľahčenú vráti do svojej pôvodnej podoby a vy tak nebudete mať vyležaný matrac už po pár použitiach.

posteľ

Komfort pena.

Komfort pena je o niečo tvrdšia a vyznačuje sa dlhšou životnosťou. Používaním komfort peny rôznej tvrdosti a jej tvarovaním sa docielia požadované vlastnosti.

Studena pena.

Studená pena je typická výrobou. Tá je bez mechanickej úpravy štruktúry peny. Matrace s použitím studenej peny sa vyznačujú dlhšou životnosťou a prispôsobivosťou telu. Pokiaľ aj vás zaujali penové matrace a chcete sa dozvedieť o rôznych matracoch viac, navštívte stránku segum.sk alebo jednu z pobočiek segum.