Nezařazené

Krtkovanie nonstop je skutočná pomoc

Zacítili ste zápach z kanalizácie, všimli ste si slabý prúd odtoku, prebublala Vám z času na čas voda pri odtekaní – ak áno, tak ste určite zanedbali prevenciu a Váš odtok, kanalizácia alebo potrubie vyžadujú okamžitú pozornosť.

Non stop služba krtkovanie bratislava nonstop vie o tom svoje, aj preto je nonstop, skúsenosti ukazujú, že zákazníci kontaktujú krtkovanie, až keď je veľmi zle.

plumber-1160815_640

Ponúkaný kompletný servis Vám vždy pomôže s riešením problému, vyrieši Vaše ťažkosti a spoľahlivo prečistí odtoky, odpadové potrubia, sifóny, drezy, umývadlové a sprchové výlevky a samozrejme prečistí aj celú kanalizáciu.

Stačí zavolať a pripraviť si odpovede na otázky odborníkov. Na základe Vašej lokalizácie, určenia situácie je služba krtkovania u Vás do hodiny a nezáleží pritom na regióne, pretože servis je dostupný takmer všade.

Spoľahlivá technika urobí zázrak, je sofistikovaná a účinne pomôže buď princípom vysokého tlaku vody alebo elektromechanickým čistením. Odstráni nánosy, zväčší priemer potrubia, vyčistí ho, zbaví nánosov a vytvorí podmienky pre správne odtekanie bez hromadenia škodlivých látok.

Ak sa rozhodnete pre formu preventívneho krtkovania rozhodne urobíte veľa pre svoj čas, energiu a ušetríte peniaze za zbytočné havárie.

Ako forma prevencie sa odporúča monitoring pomocou TV kamery alebo rádiolokalizačné určenie trasy potrubia. V obidvoch prípadoch zistíte skryté chyby, poškodenia, ktorým bude v budúcnosti potrebné venovať pozornosť a takisto zistíte trasu a polohu Vašej kanalizácie.

conveyor-5438440_640

Čistenie šachtového dna, odstránenie starých konárov, starých stavebných zvyškov- to všetko je súčasťou ponuky s korektnou cenou a prístupom.

Záverečný výsledok je stabilný počas niekoľkých rokov, stačí už iba prevencia raz ročne a havária je oddialená.

Zabráňte vylievaniu splaškov a nečistôt do okolia, spoľahnite sa na overenú kvalitu a profesionálnu ponuku non stop krtkovania.

Jej služby sú tu aj pre Vás.