Nezařazené

Manikúra v Trnave

Rozmýšľaš kde v Trnave by si si mohla dať urobiť krásne letné nechty, ktoré by sa ti hodili k tvojím letným outfitom? S D-Nails to zvládneš aj sama doma. Stačí si nás pozrieť na našej internetovej stránke https://www.d-nails.sk/ a vybrať si zo širokej ponuky našich prekrásnych lakov. Manikúra je základ. Ruky máme vždy odhalené a často s nimi pracujeme, podávame ruky, chytáme veci a pod. Na ruky sa nám pozrie takmer 90 percent ľudí. Ak ich máme pekne upravené, alebo naopak neupravené, hovorí to o nás veľa. Preto ak chceš zažiariť v tvojich nových letných veciach a chceš vyzerať naozaj dobre, je dôležité mať super manikúru.

nechty

Nemusíš sledovať letné trendy, ak sa ti farba, ktorá je vybratá pre toto leto nepáči. Stačí ak si dáš lak aký sa ti páči, alebo aký sa ti hodí k tvojim veciam a môžeš vyraziť za letom. Kto má rád niečo čo sa blyští môže použiť nejaké flitre, glitre, ktoré sa budú ligotať. Trblietky sú toto leto in. Ak si ešte nemala gél lak alebo UV/LED lak mala by si ho určite vyskúšať. Obyčajné laky sú síce super, najmä preto, že sú lacné, no rýchlo sa zošúpu a musíš ich stále odfarbovať a zafarbovať niekedy aj po dvoch dňoch, a keď si pri vode, tak aj každý deň. S gél lakom alebo UV/LED lakom sa ti to určite nestane.

manikúra

Takýto lak ti vydrží oveľa dlhšie, a keď ťa prestane baviť farba, ktorú si si vybrala, môžeš ho pretrieť inou farbou, alebo si dať nový. Ak si nie si istá ako sa gél laky a UV/LED laky používajú zver sa profesionálom. V D-Nails robíme aj školenia. Pozri si našu stránku v sekcii školenia a prečítaj si viac o tejto možnosti. Možno sa ti práca s lakmi tak zapáči, že to bude nakoniec tvoja vysnívaná práca a budeš si môcť zarábať sama na seba, alebo sa aspoň naučíš robiť perfektnú manikúru sebe a tvojim kamarátkam. D-Nail nemusí zlepšiť len tvoje nechty v Trnave, môže aj tvoj život.