Nezařazené

Sex za pomoci tabletky

Sexuálna abstinencia. To nechce zažiť ani jeden zdravý človek z nás. Dobrovoľne abstinovať od sexu. Uf. Taká situácia nech radšej nikdy nenastane. Napriek tomu sú medzi nami ľudia, ktorí s tým bojujú. Nie však dobrovoľne, ale zo zdravotných dôvodov. Jednoducho už to nejde tak ako kedysi. Už nie je pevnosť údu taká ako voľakedy. Príčin môže byť niekoľko. Vek, životný štýl, sedavý spôsob života, niekde sa dokonca udáva, že aj nadmerné športovanie na bicykli pôsobí nepriaznivo na genitálie mužov. Ktovie, už keď sa to raz ale stalo, treba sa tomuto problému pozrieť na kĺb.

six-pack-2744289_1920

Levitra je tabletka, za pomoci ktorej sa vaša pýcha postaví za pol hodinu, až hodinu. Treba ju užiť dostatočne včas, aby ste neboli vo veľkom strese. Tabletka účinkuje len pri sexuálnom vzrušení, takže je potrebné sa pozrieť na svoju partnerku sexuchtivým pohľadom a potom sa vám s radosťou a overenou pevnosťou postaví. Hoci je to vychýrená vec je možné užitie len jednej tabletky denne, no ak už ste dlhšie sexuálne abstinovali, tak vás aj jeden sex denne poteší. Jedna je stále viac ako nula a nemôžete očakávať úplné zázraky od modernej medicíny. Pokročila síce doba, no stále nie je všemocná.

action-movie-1469513_1920

Môžete byť radi, že sa to vôbec nejako dá a nie riešiť to, že si na sex musíte zobrať tabletku. V minulosti, keď s tým mali chlapi problémy, tak nemali na výber. Buď pohlavne abstinovali, skúšali rôzne babské recepty alebo to rovno vzdali, pretože sa im nedostalo žiadnej pomoci. Babské recepty alebo rady bývali často dosť drastické, veď len keď si pomyslíme ako riešili bolesti hlavy – vŕtaním do lebky, tak sa im asi nechcelo moc pýtať si radu na zdvihnutie svojho penisu. Ja, osobne by som sa obávala nejakého invazívneho zásahu do mojich genitálií a radšej by som mlčala pred hocijakou babskou bylinkárkou, či liečiteľkou. Možno by to bolo nenávratné a čo potom? Už by mi nič neostávalo, takto mali nádej, že sa to ešte jedného dňa zlepší.