Nezařazené

Telo ako nikdy predtým!

S našou diétou to dokážete aj vy! Rovnako tak, ako s dokázalo už mnoho ľudí pred vami. Naša diéta pozostáva z príjmu najmä bielkovinových zdrojov, čo vám zaistí dokonalú postavu v priebehu niekoľkých dní. Zabudnite preto aj vy na hladovanie, alebo iné prísne diéty, ktoré v skutočnosti neurobia to, čo by ste chceli, ale skúste diétu, ktorá má priaznivý vplyv na váš organizmus a s ktorou sa budete už po pár dňoch cítiť skutočne skvele. Zabudnite na pocit hladu, pretože s našou diétou hladovať nebudete! Jesť môžete skutočne veľa, iba musí ísť o väčší pomer bielkovín, ako sacharidov a tukov.

fish_fruits_veggies_seeds

Počuli ste už aj vy o našej diéte? Pri pojme diéta sa vám vynárajú vrásky na čele a cítite sa nepríjemne? Už ste ich skúsili skutočne veľmi veľa, ale niektorá skutočne nezabrala a ak aj áno, zhodili ste iba pár kilogramov, ktoré ste aj tak po pár týždňoch nabrali v plnej miere späť? S našou ketodiet to tak nebude! Uvidíte skvelé výsledky po veľmi krátkej dobe a to veľmi zdravým spôsobom. Naša diéta vás dostane od stavu ketózy, ktorý je prirodzený fyziologický stav štiepenia tukov a ich premeny na užitočné látky. Zabudnite preto na hladovanie, ale jedzte zdravo a vyvážene s našou bielkovinovou diétou, vďaka ktorej sa o veľmi krátku dobu budete cítiť skutočne veľmi dobre!

woman-leaning-on-table-with-various-ingredients-and-a-diet-planning-book

Bielkoviny sú hlavným a zároveň aj najzdravším z denných príjmov kalorických zdrojov a preto by ich malo byť dostatok, ak už nie väčšina. Bielkoviny sú hlavnou stavebnou jednotkou našich orgánov, a síce príjem iba bielkovín nedokáže udržať náš organizmus v plnom stave, preto je potrebné prijímať všetky typy zdrojov, ale v prípade našej diéty zdroj bielkovín zvýšite do oveľa vyššieho množstva a tým sa dostanete do stavu zvaného ketóza, ktorý spraví s vašim telom zázraky v priebehu veľmi krátkej doby a hlavne – na trvalo!