Nezařazené

Viete, čo je pre vás dôležité?

Som chlap a myslím si, že na niektoré veci mám oveľa lepší názor, než moja žena. Na niektoré zase naopak nie, ale som presvedčený o tom, že ona rieši niektoré veci ako niečo neuveriteľne veľké, kým ja sa viem zamerať na to, čo dôležité je a čo dôležité naopak vôbec nie je. Rozlišujem a selektujem to. A som veľký flegmatik, takže ma väčšina vecí absolútne netrápi, nebudem klamať. Občas však musím uznať, že moja žena vie, čo hovorí. Keď sme sa rozhodli, že budeme prerábať dom, sadla si ku mne so zápisníkom a hneď mi povedala, že si musíme urobiť plán, aj keď mne na tom vôbec nezáležalo. Ona na tom ale trvala a urobila veľmi dobre. Inak by sme asi boli totálne stratení. Rozhodla sa, že nechá všetky praktické veci na mňa, kým ona sa bude starať o to estetické a o to, aby sa všetko k sebe hodilo a dobre vyzeralo.

hnědé dveře

Dohoda je v takomto prípade nevyhnutná

Myslím si, že moja žena je naozaj perfektná, keď to vie všetko takýmto spôsobom vymyslieť. A preto som sa rozhodol, že urobím všetko preto, aby videla, že aj mne na tom záleží a chcem, aby mala všetko v poriadku. Vedel som, že to možno bude vyžadovať oveľa viac môjho času, ale bol som ochotný s tým niečo urobiť. V prvom rade som sa orientoval na okná a na hliníkové dvere cena. Vtedy som pochopil, že niekedy proste naozaj stačí, aby som ukázal snahu. Moja žena bola nadšená z toho, že som ochotný pre ňu niečo takéto urobiť. A vidieť jej radosť naozaj stálo úplne za všetko. Som presvedčený, že náš dom bude vďaka tomuto plný lásky. A som naozaj šťastný, že to tak je, pretože vieme spolupracovať a zároveň robiť veci spoločne a oddelene. Ktorý pár môže byť vďačný za niečo takéto?

nejlepší cena

Chlap niekedy proste musí poslúchnuť ženu a odložiť svoje ego. Asi je jasné, že ony to vždy myslia iba dobre. Preto som skutočne rád, že niečo takéto mám doma. A som za moju ženu naozaj vďačný.