Nezařazené

Ako urobiť muža šťastným ? Podporte jeho mužnosť

Chceli by ste poznať tajný recept na to, ako urobiť zo svojho partnera, toho najšťastnejšieho muža pod slnkom? Presný návod asi neexistuje, no niekoľko rád by sa predsa len našlo. Tajomstvo tkvie v kvalitnom sexe.
Muž a žena ktorí spolu tancujú

5 tipov ako uspokojiť vášho partnera v posteli
– Ak na neho budete mať najbližšie nejakú „enormne náročnú, napríklad vyniesť kôš, oznámte mu to s neodolateľným úsmevom a nezabudnite na prísľub vášnivého večera.
– Nechajte ho sa o vás starať. Každý muž potrebuje pri sebe ženu, ktorá ho potrebuje. Komplikované? Práve naopak! Veľmi jednoduché a logické. V prírode to funguje úplne rovnako a v posteli tiež. Aj keď patríte k tým dominantnejším osobám, pri sexe na to jednoducho zabudnite.
– Muž musí byť alfa samec, takže na to nezabúdajte. Snažte sa mu to dávať najavo najavo hlavne v intímnej oblasti.
– Má váš partner problém s erekciou? nie je jediný na svete. Ak túto situáciu nechce riešiť on sám, neváhajte a vezmite veci do vlastných rúk.
– V sexe buďte aktívna a odviazaná. Neváhajte experimentovať a skúšať nové veci.
Spravte z neho predátora
Možno sa pýtate, prečo by ste vy ako žena mala riešiť problémy s erekciou vášho partnera.
Muž s výrazným tetovaním na chrbte, pred ktorým stojí žena
Práve preto, že ide aj o váš život. Muži sú v tejto oblasti neraz hanbliví viac, ako je zdravé. Nemusíte míňať šialené peniaze za Viagru, ktorú navyše bez predpisu od lekára ani nezoženiete. Napríklad Lacnegenerika.skponúkajú generiká mnohých liekov na zlepšenie mužskej potencie. Stoja o polovicu i sedemdesiat percent menej, ako ich originálne verzie. Pritom majú rovnaké účinné látky a sú rovnako efektné. Ak by nezabral hneď prvý liek, nemajte strach a vyskúšajte i tie ďalšie. Niekedy sa totiž môže stať, že vášmu partnerovi pomôže iná účinná látka.
Nezabudnite ani na to, že by ste sa o tomto probléme mali rozprávať úplne na rovinu. Bez otvoreného rozhovoru jednoducho nikdy nič nevyriešite.