Nezařazené

Problémy v intímnom živote sa netýkajú len mužov

http://www.kinema.sk/recenzia/36842/skor-nez-zaspim-before-i-go-to-sleep.htm

Slabá erekcia či zvyšovanie potencie, sú často pretriasané témy. Možno i preto má mnoho ľudí pocit, že neuspokojivý intímny život môže trápiť len mužské pohlavie. V skutočnosti to však takto nie je. Podobne ako muži, i ženy, môžu mať problémy, ktoré im bránia v tom, aby si mohli milovanie užívať naplno.
Žena v čiernej spodne bielizni, stojaca pred zrkadlom

Príčin môže byť sto, výsledok len jeden

Najčastejším problémom býva neschopnosť dosiahnuť orgazmus. Nie je však ničím neobvyklým, že niektoré ženy pociťujú počas sexu bolesti a iné nepríjemné pocity. Vo väčšine prípadov ide o nedostatočné prekrvenie pohlavného orgánu, neschopnosť uvoľniť svalstvo v tejto oblasti, no v niektorých prípadoch môže ísť aj o psychické problémy. V podstate je úplne jedno, ktorý z týchto problémov trápi práve vás. Vo všetkých prípadoch, by ste totiž mali vyhľadať pomoc.

Neuspokojivý sexuálny život vás síce nedostane na operačný stôl, čo však neznamená, že nejde o vážny problém. Ak ho nezačnete riešiť čím skôr, koledujete si o narušenie vášho partnerského vzťahu a vážne psychické problémy, ktoré sa neraz odrazia i priamo na fyzickom zdraví.
Žena v spodnej bielizni ležiaca v posteli

Farmaceutický priemysel pozná i pomoc pre ženy

Viagra a iné tabletky na podporu potencie u mužov sú veľmi dobre známe. Už menej z nás vie, že v tomto smere, existuje pomoc aj pre ženy.

Prvým produktom sú tabletky Lovegra.Majú rovnakú účinnú látku ako spomenutá a veľmi dobre známa Vigara. Ide o Sildenafil, ktorý sa radí medzi inhibítory fosfodiesterázy typu 5. Tieto látky sa postarajú o to, aby sa pri sexuálnom vzrušení, uvoľnili hladké svalstvo v oblasti ženského pohlavného orgánu. Vďaka tomu môže dôjsť k dostatočnému prítoku krvi na tieto miesta.

Druhým liekom je Gold Fly.V tomto prípade hovoríme o afrodiziaku, ktoré sa stará o navodenie chuti na sex. Tento prípravok teda pomôže najme tým ženám, ktoré majú problém s nedostatočným libidom.