Nezařazené

Čím potešiť partnerku na spoločné výročie

Začínate byť bezradní, pretože vaše výročie sa nezastaviteľne blíži a vy nemáte ani len najmenšieho tušenia, čo svojej milovanej darovať? Nemajte výčitky svedomia ani zlý pocit, pretože nie ste jediní. Navyše si môžete byť na tisíc percent istí, že s podobnými problémami práve bojuje aj vaša polovička. Vy však budete mať náskok, pretože si prečítate naše rady, na super darčeky, ktoré sa hodia na výročie ako uliate.
Muž dáva žene kyticu z ružových tulipánov.jpg

  1. Niečo chutné, zdravé a sladké

Čo hovoríte na to, ak by ste darček pre svoju partnerku tak trošku vyskladali? Darčekový kôš naplnený sladkosťami, zdravými pochutinami, paštétami alebo kvalitným vínkom, poteší každú ženu, takže nepochybne i vašu milovanú partnerku. Veľkosť a „honosnosť“ koša vyberajte podľa toho, o aké výročie ide. Ak je to niečo, ako sa hovorí, okrúhle, tak by ste jej mali jednoznačne a bez výhovoriek darovať mega maxi darčekový kôš.

  1. Kvety, ktoré vydržia trochu viac

Samozrejme, že nemôžeme opomenúť klasiku v podobe kytice kvetou. Keďže však dnes, letia skôr EKO darčeky, obmeňte kvety rezané, za tie živé v kvetináči. Pokiaľ nemáte s botanikou žiadne skúsenosti, nechajte si poradiť od personálu v kvetinárstve. Predsa len, ak by ste svojej láske darovali priesadu papriky, nebol by to ten najlepší darček pod slnkom.

  1. Šperky?

Šperky sú taktiež fajn a taktiež, podobne ako kvety, patria k nestarnúcej klasike, no na výročie je to s nimi trošku komplikované. Lacné náušničky môžete priateľke darovať na meniny alebo na Mikuláša. Výročie si však žiada niečo „viac“. Ak by ste sa teda rozhodli pre kúpu šperkov, počítajte s tým, že by ste do nich mali zainvestovať trochu viac.
Muž a žena spolu v rukách držia zabalený darček.jpg

  1. Milé drobnosti, ktorými nič nepokazíte

Ak na darček nemáte veľmi veľký rozpočet, snažte sa byť skôr kreatívny. Spoločná fotografia na hrnčeku, vankúši alebo ako pekný obrázok na stenu, aj to sa ráta. Milé sú aj drobnosti v podobe romantických kľúčeniek, diárikov či písacích potrieb.