Nezařazené

Kde zažiť erotickú masáž s netradičným koncom

Asi pred rokom si strašne zamiloval erotické masáže Privatportal. Keď ich však absolvujete v masážnom erotickom salóne, neužijete si nič viac, ako je masáž. tým myslím to, že sex je zakázaný v niektorých salónoch dokonca ponúkajú len klasickú tantrickú – erotickú masáž, pri ktorej sa dokonca nesmiete masérky ani dotýkať. Je mi jasné, že mnohí chlapi vyhľadávajú tento druh zábavy práve preto, že si užijú erotiku, no bez samotného sexu, takže pred sebou majú aké – také ospravedlnenie. Ja však žiadne ospravedlnenia naozaj nepotrebujem. Keď si chcem užiť erotiku, tak so všetkým, čo k tomu patrí. Žena si vyzlieka spodné nohavičky a je posiata kvapkami vody.jpgErotická masáž bez nasledovného sexu, teda pre mňa nebola dostatočne uspokojivá a postačujúca.
Vždy, keď som prišiel do salónu, som mal takú malú dušičku, že práve v tomto „podniku“ bude sex možno povolený. Hádajte. Nie nebol. Masérky sa tvárili ako nedobytné pevnosti, na ktoré som sa niekedy ani neopovážil usmiať, lebo som mal pocit, že mi jednu šľahnú. Nebudem vám menovať konkrétne salóny, pretože nerád robím zlú reklamu a krv. Myslím, že keď na taký natrafíte, pochopíte veľmi rýchlo, že je to práve TEN salón. Sex po ukončení masáže, bol v erotických salónoch proste neprekonateľným tabu.Nahá žena so šálom z červených a čiernych pierok.jpg
Prejdem rovno k veci, ak si chcete erotickú masáž dopriať aj so sexom, tak nechoďte do erotického salónu, ale k masérkam na priváty. Tam si užijete jedno aj druhé, a to do sýtosti. Ja som osobne s takýmto riešením veľmi spokojný. Môžete chodiť k rôznym masérkam a platiť za rôzne https://www.csfd.cz/tvurce/93358-malu-chouza/ služby. Raz si môžete dopriať masáž pred sexom, inokedy po ňom, proste si vyberiete možnosť, ktorá bude vyhovovať najviac vám. Uznávam, že v salóne boli samotné masáže dotiahnuté do väčšej dokonalosti. Predsa len, boli to skutočné masérky. Dievčatá na privátoch vám však zas ponúknu dostatočne kvalitný silný zážitok aj v iných smeroch, takže podľa mňa sa to týmto perfektne vykompenzuje.