Nezařazené

Ketodiéta -chudnutie bez hladu

Zdravá a vyvážená strava je základom celkového zdravia, vitality, energie a životnej sily. Jej sila je jedinečná a nedodržiavanie správnych stravovacích návykov vedie k postupnej obezite, zaťažovaniu kĺbov a k obmedzenej pohyblivosti.

Ak ste už zanedbali zdravé a popritom výživné stravovanie je rozhodne čas na zmenu a na výsledok, ktorý Vás povzbudí a dodá Vám množstvo pozitívnych síl.

Práve taká je ponuka osvedčenej redukčnej diéty, ktorá je postavená na vedeckom základe a princípe fyziologického stavu, ketózy, ktorú Vám prináša bielkovinova dieta spolu aj s pestrým jedálničkom.

salad-1603608_640

Ketodiéta má celkovo 3 fázy, každá fáza má rovnaké časové trvanie a je vedecky zostavená tak, aby si organizmus na začiatku naštartoval spaľovanie tukov a následne, aby sa dosiahnutý výsledok stabilizoval a postupne zafixoval.

Každá fáza je individuálne zostavená po odbornej diskusii a po zohľadnení požiadaviek klienta, vždy aj s prihliadnutím na jeho zdravotný stav.

Veľkou výhodou ponúkanej ketodiéty je vyváženosť, pestrosť, dostatočný prísun vitamínov a minerálov a samozrejme aj vizuálna príťažlivosť jednotlivých denných porcií.

Doporučené potraviny, ich vhodnosť, možnosti kombinácie sú súčasťou ponuky aj vrátane odborných rád, jedálnička, vhodných a chutných receptov a samozrejme odborného dohľadu počas celej diéty.

diet-3556873_640

Princíp ketózy vyjadruje vznik ketolátok v organizme, ktoré sa začnú vytvárať po vylúčení nezdravých sladkostí, tukov, múky a iných zbytočných nezdravých jedál bez akejkoľvek výživovej hodnoty. Ich nahradením bielkovinami v tele vzniknú ketolátky, ktoré si organizmus rozumne využije ako zdroj energie a nemusí ju čerpať zo svalovej hmoty. Výsledkom je uchovanie a vyrysovanie svalstva, úbytok tuku a celkové vyformovanie postavy. To všetko pocítite už po prvom týždni trvania bielkovinovej diéty a začnete mať radosť z väčšieho množstva energie, optimizmu a životnej sily.

Ketodiéta má aj liečebné účinky – organizmus sa prečistí, zbaví jedovatých látok, tuková vrstva vnútorných orgánov sa zredukuje a Vy sa budete cítiť omnoho zdravší a hlavne fyzicky aj mentálne mladší.

Je to vedecký zázrak s veľkými a osvedčenými účinkami – stačí sa spoľahnúť a vyskúšať.