Nezařazené

Bio kvalita už nie je nedostupná

Jesť musíme každý deň, naše telo potrebuje výživné látky na to, aby fungovalo bez problémov, a tak musíme náš jedálniček zostavovať s ohľadom na túto skutočnosť. Mal by byť pestrý, aby sme do tela dostali všetko to, čo si bezchybné fungovanie organizmu vyžaduje. V poslednom období mnoho z nás začína uprednostňovať bio potraviny, pretože sú bez chemických postrekov či iných zásahov, pestované v čisto prírodných podmienkach, väčšinou od menších pestovateľov, ktorí vedia zaručiť, že je to naozaj tak. Dlhé roky sme sa dopovali potravinami, ktoré obsahovali pesticídy a mnoho iných chemických látok a to si vyberá aj svoju daň v podobe chorôb a alergií. V súčasnosti vzniká a už aj funguje mnoho bio obchodov, ktoré bio obchod ponúkajú široké spektrum potravín rôznych chutí, aby sme si dopriali aj netradičné jedlá a pochúťky, a to nielen od domácich pestovateľov, ale aj z ďalekých exotických krajín.

supermarket-paper-bag-full-healthy-food_79782-1632

Uspokojiť naše chúťky na rôzne špeciality a netradičné chute dokáže aj bio obchod v Košiciach, ktorý má v ponuke rozličné potraviny, polotovary aj doplnky výživy aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Sortiment je naozaj zaujímavý a pestrý a vy si môžete vybrať zo širokej ponuky:

-darčekové koše na rôzne príležitosti

-bio potraviny

-delikatesy zo sveta, napríklad arménske, orientálne, balkánske, britské alebo španielske a mnoho iných

-doplnky výživy

-domáce výrobky, môže to byť ručne vyrábaná čokoláda, domáci chlieb, mäsové výrobky, raw torty a podobne

-kozmetika a drogéria, ekologická domácnosť a kozmetika

-diéty, teda potraviny podľa typu diéty, napríklad bezlaktózová, pečeňová, Dukanova diéta, diéta pre omladenie pleti a veľa iných

Natural-Medicine-ST-1024x574

Bio obchod je zárukou, že výrobky, ktoré u nich nakúpite spĺňajú podmienky bio kvality, zákazníci sa môžu spoľahnúť na kvalitu a bezpečnosť potravín či drogistického a kozmetického sortimentu. Každý, kto má záujem žiť zdravšie, tam nájde potraviny, aby si mohol zostaviť svoj zdravý jedálniček.