Nezařazené

Lahodné sirupy pre štíhlu líniu

Ak ste sa rozhodli pre rozumnú a vedecky podloženú ketodiétu určite Vám padne vhod ponuka zdravého jedálnička plného bielkovín, bez zbytočných tukov a cukrov. Jeho súčasťou je aj ponuka špeciálnych sirupov v rámci diétneho programu Prodietix s názvom Sirupy Prodietix .

Jedná sa o ponuku hotových sirupov vyrobených na princípe ketodiéty s minimálnym obsahom cukru a čo najmenším kalorickým obsahom. Pripravíte si z nich nielen zdravé a veľmi chutné nápoje aj aj v zahustenej forme poslúžia ako topingy na palacinky, lievance alebo sladké jedlá podľa receptúry ketodiéty.

fruit-cocktails-1446093_640

Znie to neuveriteľne, ale s ketodiétou si môžete v určitej fázy diéty dopriať aj takéto jedlá.

Ponúkané sirupy si určite obľúbite, podobne ako aj všetky možné chute potravín v rámci ponúkaného jedálnička a k nemu zladených receptov.

Stačí si uvedomiť základný princíp ketodiéty – unikátnej a vedecky podloženej teórie ketózy, počas ktorej dochádza k postupnému spaľovaniu tukov a vytváraniu energie na potrebné fungovanie organizmu.

Stačí si ozrejmiť nevyhnutné zásady ako napríklad vynechanie nezdravých cukrov, tukov, ich nahradenie bielkovinami a zostaviť si odporúčaný jedálniček aj za pomoci keto receptov.

Aj počas ketodiéty je potrebný dostatočný pitný režim, veľa ovocia a zeleniny a čo najviac potravín s obsahom bielkovín.

diet-3117938_640

Ketodiéta je prispôsobená fyziologickým potrebám organizmu, neodčerpáva svalovú hmotu, spaľuje výhradne tuky a využíva ich na správnu energetickú bilanciu nášho organizmu.

Jej výsledok je uznávaný odborníkmi a oceňovaný zákazníkmi – jej hlavným prínosom je nulový joj jo efekt po ukončení diéty. Takže aj keď postupne prestanete s diétou Váš organizmus a Vaše tukové bunky nebudú hladné a nebudú si vyžadovať potrebu sladkostí. V praxi to bude znamenať uchovanie želanej postavy, ktorá nebude ochabnutá, svalová hmota a línie budú spevnené a Vy sa budete cítiť mladší a hlavne zdravší.

Pestrosť ponúkaného jedálnička aj vrátane ponuky sirupov je veľká, ich lahodná broskyňová, jahodová chuť alebo chuť lesného ovocia Vám pomôžu v chudnutí zdravým spôsobom.