Nezařazené

Netrápte sa s čistením rozmerných kobercov, firmy vám s tým pomôžu

Domácnosti sa v snahe udržať čistotu musia trápiť s rozličnými prácami, pravidelným upratovaním, čo zahŕňa viaceré typy činností, umývanie podláh, okien, utieranie prachu či čistenie kobercov v Poprade Upratovanie-grant a podobne. Nie každého to baví, ale zanedbané prostredie sa potom môže negatívne prejaviť na zdraví obyvateľov. V kobercoch a iných textíliách sa totiž usádzajú prachové častice, čo spôsobuje alergikom ťažkosti. S tým si môžete poradiť veľmi jednoducho, ak si objednáte upratovací servis, napríklad GRANT, ktorý sa tomu venuje od roku 1995. Majú odborne vyškolených pracovníkov, ktorí sa pred začatím samotného upratovania a čistenia najprv dohodnú s klientom ohľadom typu a technológie prác. Takto si získali už mnoho verných zákazníkov, ktorí si ich objednávajú pravidelne.

Vysávač tvorí základ pri upratovaní

Pri rozhodovaní o tom, ktorú firmu si objednáte, netreba znižovať z nárokov, ale naopak, hľadať kompromis a nechať si servis overiť. Nie najdrahšia, ale ani najlacnejšia ponuka nemusí byť tou najlepšou voľbou. Referencie zákazníkov, ktorí už ich spoľahlivosť vyskúšali sú najlepšou zárukou, že si vyberiete správne. GRANT rozhodne patrí k tým spoľahlivým. Základom činnosti upratovacieho servisu GRANT je bežná upratovacia rutina, ktorá zahŕňa bežné upratovanie, chemické čistenie povrchov, umývanie okien, čistenie čalúnených kúskov nábytku, strojové čistenie podláh či čistenie kobercov.

S úsmevom sa ľahšie upratuje

To sa vykonáva hĺbkovým extrakčným spôsobom vlhkou cestou pomocou jednokotúčového stroja a extraktora. Koberce tvoria v domácnostiach prvky na jeho zútulnenie, preto je dôležité udržiavať ich v čistote a pravidelne ich čistiť. Firma na to používa moderné zariadenia, aby bol výsledok čo najlepší. Extraktor a čistiace prostriedky tvoria základ pri čistení viditeľných škvŕn, ale aj nečistôt, pachov či roztočov a baktérií udupaných v koberci. Podľa materiálu koberca za zvolí aj čistiaci prostriedok a spôsob, koberec sa predčistí, potom sa tlakom nanesie čistiaci prostriedok, ten sa opláchne a súčasne sa odsáva extraktorom. Na záver sa koberec prečistí rotačnou kefou.