Nezařazené

Podnikajte aj bez nehnuteľnosti

Stáva sa, že človek má nejaký nápad, alebo chce poskytovať služby, ktoré vie, napríklad ako grafik, programátor, prekladateľ, atď. Potrebuje teda firmu, ktorá by ho zastrešila. Začať podnikať je jedna z možností. Pritom môžete mať firmu napríklad aj popri zamestnaní. Kým živnosť je veľmi osobná a ručíte celým svojim majetkom, ktorý je v podnikaní, ale aj ktorý je váš súkromný, firma ako spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) je obmedzená len na ručenie majetkom, ktorý nadobudne ona sama. Spoločník v s.r.o. ručí len do výšky svojho vkladu, takže jeho osobný majetok je chránený.

virtuálne sídlo, kľúče

Založiť si firmu môžete aj sám. Nepotrebujeme k tomu vlastne nikoho iného. S.r.o. môže byť totiž založená len jediným spoločníkom. Pokiaľ nemáte počiatočný kapitál, firmu si môžete nechať založiť za veľmi nízku a výhodnú cenu. Rovnako si môžete hotovú sročku už kúpiť založenú, zmeniť si názov, sídlo a predmety podnikania a nemusíte čakať, podnikáte takmer hneď. Hotová firma sa dá kúpiť aj za 450€.

nehnuteľnosť na prenájom

Že nemáte nehnuteľnosť, kam by ste sídlo vašej novej firmy umiestnili? Alebo s tým nechcete zaťažovať svoje bývanie, či bývanie u rodičov alebo v prenájme? Využite možnosti virtuálneho sídla spoločnosti. Je to výborná možnosť, ako sa s otázkou sídla s.r.o. vysporiadať. Virtuálne sídlo vám poskytnú na ezmluva.sk. Za pravidelný mesačný poplatok, ktorý sa pohybuje už od 9€ mesačne, si zriadite virtuálne sídlo pre svoju s.r.o.. Môžete si zároveň nechať zriadiť schránku na poštu (v cene) a aj preposielať poštu na vašu adresu (za poplatok). Vyriešite tak teda komplikáciu, pokiaľ na firmu fyzickú nehnuteľnosť nemáte. Vaša firma bude na mieste riadne označená a tak bude všetko v poriadku aj pre úrady. Takto si za minimálne náklady zriadite firmu aj so sídlom a môžete začať s podnikateľskou činnosťou. Začať podnikať snáď nikdy nebolo jednoduchšie! Tak kliknete na ezmluva.sk pre detailnejšie informácie a ceny.