Nezařazené

Využiteľnosť LED pásikov

Farebne LED pásiky https://www.ledprodukt.sk/13-led-pasiky-5m sú inteligentné dizajnového svietidla, ktoré môžete použiť vo vašej domácnosti. Obľúbenou miestnosťou na použitie LED pásikov v domácnosti býva často obývačka, kuchyňa, kúpeľňa alebo spálňa. Jadro takýchto pásikov tvoria maličké diódy, ktoré práve zabezpečujú chod svietivosti. Farebnosť, ktorú vám tieto pásiky ponúkajú zabezpečuje technológia s názvom RGB. Tato skratka pochádza zo slov red, green a blue označenie farieb je v anglickom jazyku a značí tri farby, pomocou ktorých môžete v konečnom zariadení meniť a nastavovať si rôznu voliteľnú farbu.

LED

Okrem farebných pásikov, ktoré sú poslednú dobu v trende sú obľúbené aj jednofarebne pásiky, ktoré môžu byť v prevedení klasických farieb, ako je biela alebo, aj teplejšie odtiene farieb.Konkrétne farby si môžete meniť priamo na vašom zariadení, čo je vo vašom prípade LED pásik. Praktickejšia a tiež oveľa komfortnejšia možnosť je zmena farieb pomocou vášho mobilného telefónu. Táto funkcia sa stala populárnej hlavne poslednú dobu, v ktorej mobilné telefóny hrajú dôležitú rolu a stali sa našou dennou súčasťou. Ovládanie mobilom, ale však nemajú všetky modely.

LED

Takže ak vás zaujala táto inteligentná funkcia potom by ste si mali pred kúpou pozorne “preštudovať” popis výrobku, čo je vo vašom prípade LED pásik respektíve jeho bližšie špecifikácie. Niektoré modely mávajú tzv. IP ochranu krytým, čo pre pásiky znamená, že sú vhodným, ba priam ideálnym druhom osvetlenia, ktorý je vhodne umiestňovať do kúpeľni alebo iných miest, kde býva zvýšený výskyt vody. Taktiež takéto pásiky, ktoré disponujú ochranou krytým bývajú odolné voči vlhkosti. Miesta v kúpeľni, kde sa zvyknú farebne pásiky umiestňovať sú: strop, zrkadlo, kúpeľňová skrinka, ktorá môže byť súčasťou vášho umývadla, sprchovací kút alebo vaša vaňa. Pásik je vyrobený a vyvinutí prsné tak, aby ste si ho mohli upraviť, skrátiť presne podľa vašej potreby. Nijako sa nemusíte obávať toho, že by sa pri strihaní mohli vaše pásiky nejako poškodiť.