Nezařazené

Problémy s erekciou? Nulový sexuálny život? Riešte to.

Vedeli ste, že okrem obyčajných liekov existujú aj generiká? V podstate sú to lieky rovnakej hodnoty. Ide tu skôr o ich výrobcu a značku. Spoločnosť, ktorá určitý liek alebo prípravok navrhla, si ho môže patentovať a následne ho vyrábať a distribuovať. Avšak aj platnosť patentu má svoju životnosť. Po jeho skončení môžu liek s podobným zložením vyrábať aj iné firmy. Samozrejme pod iným názvom. Generiká, tak sa nazývajú tieto takzvané náhrady, môžu byť určitým spôsobom vylepšené a sú oproti originálom lacnejšie. Mnohí mávajú voči nim predsudky, keďže pri všetkom platí, že originál nič nenahradí a kvalita už nie je rovnaká. U generík to však nie úplne platí. Generiká nájdeme aj v oblasti podpory erekcie. Viagra už dávno nie je jediná na trhu a jej podobných liekov je neúrekom. Fungujú rovnako, sú voľne dostupné bez predpisu a aj lacnejšie. Levitra je jedným z ďalších liekov na podporu erekcie. Avšak na trhu zoženiete aj jej generikum a to Valif 20 mg. Čo majú spoločné je základ – látka Vardenafil.

Pills

Valif 20 mg teda obsahuje 20 mg Vardenafilu, rovnako ako Levitra. Muži, ktorí majú problém s dosiahnutím erekcie alebo jej udržaním, preto môžu bez problémov siahnuť aj po tomto prípravku. Za Valif 20 mg zároveň nemusíte ísť ani do lekárne, ani za doktorom. Objednajte si ho v pohodlí domova z e-shopu Lacnegenerika. Ich produkty pochádzajú priamo od výrobcu, užívanie by preto malo byť bezpečné.

Generika

Ak máte obavy, preventívne sa môžete poradiť so svojím lekárom. Avšak ak trpíte závažným kardiovaskulárnym ochorením, cukrovkou a iným ochorením, prípadne ak pociťujete vedľajšie účinky ako bolesť hlavy, začervenanie, porucha trávenia, videnia, závrate a podobne, mali by ste užívanie Valif 20 mg zvážiť. Každopádne, Valif 20 mg by vám pri správnom fungovaní mal dopomôcť ku kvalitnej erekcii a s tým spojenému znovuobjavenému pôžitku zo sexuálnych aktivít.