Business

Stále neriešite preliačiny?

V dnešnej dobe sa už ani nedá povedať, že každá domácnosť vlastní osobný automobil. V dnešnej dobe už môžeme povedať, že každá domácnosť vlastní aj dva a viac osobných automobilov. A doba je taká, že sa bez nich nevieme ani pohnúť. Auto je pre nás všetkým. A preto je bolestivé a náročné, ak sa na ňom objaví nejaká porucha. Jednak ide o finančnú záležitosť a tiež o nepríjemnosti, ktoré čakaním na auto nastanú. Nie všetky poruchy sú však katastrofálne, ale zanedbať by ste ich nemali. To platí aj pri preliačinách.

preliačiny

Preliačiny na osobnom automobile možno niekomu nie sú až tak známe. Ak ste doteraz nenašli poškodenia a priehlbiny na plechu vášho auta, neznamená to, že ich nikdy mať nebudete a vás sa netýkajú. Preliačiny totižto môžu vzniknúť behom sekundy, z nepozornosti, ale aj vplyvom počasia, s čím my už nič neurobíme. Najčastejšia príčina vzniku preliačin na osobnom automobile je silné krupobitie. V našom pásme nie sme na silne búrky s krúpami až tak zvyknutý, ale nemôžeme povedať, že niekoľko krát do roka nezastihnú aj Slovensko.

preliačiny

Krúpy sú kusy ľadu, ktoré padajú z veľkej výšky a viete si predstaviť, ako bude vyzerať plech automobilu po takejto prírodnej spŕške. V prípade, že nemáte k dispozícii garáž, kde by ste auto v prípade silného krupobitia schovali, nič neurobíte a preliačiny sa na aute objavia. Preliačiny tiež vznikajú počas parkovania. Parkovacie miesta najmä podzemných garáži sú čoraz menšie a autá kupujeme čoraz väčšie. Nie je vylúčené, že pri parkovaní do vás niekto ťukne a hneď máte na plechu preliačinu. S opravou preliačin vám však v dnešnej dobe rýchlo pomôže autopdr.sk. Odborníci na preliačiny autopdr.sk používajú inovatívnu metódu PDR, pomocou ktorej budú vaše preliačiny preč v krátkom čase a bez nutnosti lakovania. Aj vy môžete mať auto bez preliačin ešte dnes vďaka autopdr.sk.