Nezařazené

Tantrická masáž

Čaro dotyku a vnútorná energia. Presne to tvorí podstatu každej tantra masáže. Tantrická masáž je zmyselné uvoľnenie unavenej mysle i tela. Je to pohladenie pre dušu. Čo je to tantrická masáž? Tantrická masáž je masáž vychádzajúca z tantrizmu a tantrického učenia o ľudskom tele, duši a sexualite. Tantrici berú nahotu ako prvotnú prirodzenosť každého jedného z nás. Tým pádom nikoho nezarazí, že chápu pohlavný styk muža a ženy ako posvätný akt, ktorý sa páči bohu. Za to sú potom obaja odmenení osvietenosťou a vykúpením. Samotný tantrizmus ako taký má korene v starovekej Indii.

Tantra

Odhaduje sa, že ľudia ho poznali už pred celými piatimi tisícročiami, pričom z toho tri tisícročia bol utajovaným filozofickým smerom, ktorý mohla spoznať a vyznávať len určitá skupina ľudí – „bohom vyvolení“. Rovnako ako i v súčasnosti aj vtedy bol tantrizmus obalený rúškom tajomstva, spirituality a hlbokými vzťahmi k nadpozemským veciam a veciam mimo tejto planéty. Práve z dôvodu, s akou otvorenosťou tantrici pristupujú k ľudskej nahote, sú tantrické masáže veľmi odsudzovanou a kontroverznou záležitosťou v spoločnosti. Negatívne ohlasy má najmä z dôvodu, že sa množstvo ľudí chybne domnieva, že tantrické masáže sú v skutočnosti erotické služby, ktoré sa len ukrývajú za krajším a spoločnosti akceptovateľnejším pomenovaním. Je síce pravdou, že tantrické masáže sa nesú v znamení zmyselnosti a dotykov dvoch alebo viacerých nahých tiel, avšak pri tantrických masážach, hoc sa to tak veľa ľuďom nemusí javiť, nikdy nedochádza k pohlavnému styku medzi zákazníkom a jeho masérkou.

Tantra

Šikovná masérka, ktorú si zákazník sám vyberie, dokáže zákazníka doviezť k hneď niekoľkými vytúženým vrcholom len za pomoci šikovných rúk, prstov a ohybného tela masérky. Navyše, tantrické masáže majú na ľudské telo úžasné účinky, pretože dochádza ku kompletnénu prekrveniu celého tela a úplného uvoľnenia mysle pomocou dokonalej a nezabudnuteľnej atmosféry. Tá sa nesie v znamení voňavých sviečok, vône masážneho oleja, pomalej tantrickej hudby na pozadí a tlmeného osvetlenia. Celá tantrická masáž prebieha v luxusne zariadenej miestnosti.