Tovar

Výhody plastových paliet

Plastové palety našej značky si prešli istým procesom výroby. Pri ich vzniku boli dodržané predpisy a postupy so zámerom dosiahnutia výsledku, akým sú práve tieto renomované a certifikované produkty. Kde ich využijete? Odpoveď znie v rôznych druhoch priemyselných odvetví, v maloobchode ako aj veľkoobchode, kde sú plastové palety výbornou pomôckou pri celkovom chode a fungovaní daného odvetvia. Uľahčujú prácu, umožňujú jednoduché a bezpečné zdvíhanie produktov, ktoré sa naložia na paletu a pomocou vysokozdvižného vozíka sa umiestnia do potrebných regálov v určitých výškach.

plastové palety

Plastové palety sa vyznačujú určitými výhodami v porovnaní s paletami vyrobenými z dreva. Sú recyklovateľné, jednoducho udržateľné a čistia sa prepláchnutím vodou a vhodným saponátom. Ich životnosť je dlhá, majú nízku hmotnosť a vysokú nosnosť. Čo sa týka drevených paliet, vyžadujú si dôkladnejšiu údržbu, keďže drevo podlieha napadaniu škodcov.

funkčná a využiteľná plastová paleta

Vyberte si produkt, ktorý sa vyplatí, ktorý stojí za to a je využiteľný pri práci na maximum. V našej ponuke nájdete množstvo produktov, ktoré sa vyznačujú och náležitými vlastnosťami, kde patria aj konkrétne rozmery jednotlivých plastových paliet, čomu následne zodpovedá aj ich cena. Okrem možnosti výroby plastových paliet na mieru, ktoré sú nenahraditeľné na prepravu tovaru, či už po zemi alebo vo vzduchu, patrí aj možnosť prenájmu plastových paliet. Plastové palety si požičiate na určitý čas, v prípade, že ich potrebujete použiť jednorazovo a po ich potrebnom použití ich vrátite, čím sa vyhnete nutnosti ich kúpe, utrateniu finančných prostriedkov a ich nedostatočnému využitiu v budúcnosti.

Naša spoločnosť vytvára množstvo inovatívnych produktov, ktoré sa vyznačujú značkou, menom, kvalitou, splnenými štandardmi pri výrobe a funkčnosťou v rôznych odvetviach. Uľahčite si prácu, čo najviac, ako je to možné a niekedy vám postačí plastová paleta, vďaka ktorej náročná práca sprevádzaná mnohými pohybmi, sa zjednoduší a prinesie rovnaký výsledok bez väčšej námahy a v kratšom pracovnom čase.