Tovar

Džínsy

Dobrý deň, zdravím vás pri tomto článku. Dnes sa budeme zaoberať tipmi, kam všade a ako sa dajú nosiť džínsy. V dnešnej dobe uvidíte džínsy snáď na každom tínedžerovi. Rôzne si za ne zastrkujú tričká a nosia ich na tisíce spôsobov. Džínsy vyzerajú veľmi elegantne na každej postave. Stačí len zvoliť správnu veľkosť a ten správny typ džínsov, aby ste v nich vyzerali naozaj krásne.

Tak. Začneme pekne poporiadku. V prvom rade si rozoberieme tipy Bigstarjeans.sk, kam všade sa dajú džínsy nosiť?
Džínsy sa dajú nosiť na rôzne príležitosti. Najčastejšie to však je:

dzindsy

a) do školy – pokiaľ do školy nenosíte džínsy, robíte veľkú chybu. Džínsy sú totiž z jedným https://www.odpovedi.cz/otazky/mate-zkusenost-z-nejakym-eshopem-ktery-nabizi-potreby-pro-psa kúskov z šatníka, ktoré by vo svojom šatníku malo mať úplne každé dievča.
b) do mesta – aj keď idete do mesta, džínsy sa na prechádzku a potulky mestom krásne hodia. Navyše vám nádherne vyniknú na postave a budete s nimi naozaj sexy a zažiarite.
c) do kina – aj do kina sa dajú džínsy vynosiť. Predstava, že si do kina vezmete džínsy a budete neprehliadnuteľná, je skutočne veľmi lákavá.
d) na rande – pokiaľ chcete zabodovať na rande, s džínsami to stopercentne zabodujete, to mi môžete veriť. Džínsy totiž vyzerajú naozaj sexy.

dziny

Aké existujú typy džínsov?
a) normálne – môžu byť najčastejšie v modrej, čiernej alebo hnedej farbe. Výnimkou nie je ani tmavo zelená a podobne.
b) roztrhané – tieto džínsy sa tešia stále väčšej obľube a stále ich nosia viac a viac tínedžerov. Ste jedným z nich?

S čím sa dajú džínsy kombinovať?
Najlepšie je, ak si džínsy vezmete s nejakým dlhším tričkom (najlepšie jednofarebným), k džínsom sa však skvele hodí aj sexy tielko. Záleží na tom, na akú príležitosť sa chystáte džínsy využiť. Na každú príležitosť pasuje niečo iné. Vyskúšajte preto to, čo vám najviac vyhovuje. Uvidíte, že s džínsami stopercentne zabodujete, aj keby ste nechceli. Verte mi, že s džínsami sa dá vždy dobre zabodovať.