Tovar

Kvalitné zábradlie

Staviate či renovujete a hľadáte práve ako by ste zakončili svoje schodiská či vyvýšené terasy? Máme pre Vás to pravé riešenie. Spoločnosť LMmont je stavebná spoločnosť, ktorá realizuje okrem iného aj zábradlia. V ponuke spoločnosti nájdete mnoho rôznych prevedení zábradlí. Najžiadanejším a zároveň najmodernejším v dnešnej dobe, je nerezové zábradlie. Jedná sa o vysoko kvalitné zábradlie s dlhou životnosťou. Kvalitné nerezové zábradlie Vám bude slúžiť niekoľko desiatok rokov, samozrejme pri zachovaní jeho pôvodného stavu. Okrem toho, je nerezové zábradlie doslova bezproblémové na údržbu. Samotná údržba takého nerezového zábradlia spočíva iba v občasnom utretí vlhkou handričkou povrchového prachu a iných vonkajších nánosov. Ušetrí Vám to celkový čas pri upratovaní a zároveň usporíte pri kúpe kadejakých špeciálnych ochranných náterov ako je to napríklad pri drevených zábradliach.

zábradlie v domácnosti

Tieto nerezové zábradlia je možné vybrať si z viacerých variantov prevedení a ich výplní. To znamená, že si môžete vyberať z ponuky nerezového zábradlia s výplňou stĺpikovitou, výplňou takzvaných oceľových lán ale aj s výplňou sklenenou. Pri sklenenej výplni nerezového zábradlia je táto dostupná buď v mliečnom prevedení, pieskovanom ale aj v čírom. Pre zachovanie bezpečnosti sú použité bezpečnostné sklá, ktoré sú lepené a teda pri ich nechcenom rozbití je takmer nemožné poraniť sa.

zábradlie v obchodnom centre

Nerezové zábradlia je možné realizovať, a teda umiestniť vo vonkajšom ale aj vo vnútornom prostredí. Pri vonkajších a teda pri exteriérových zábradliach je samozrejme použitá čistejšia nerez z dôvodu odolnosti samotného nerezového zábradlia voči vonkajším vplyvom počasia ako sú napríklad kyslé dažde. V tomto prípade je vhodné takto umiestnené nerezové zábradlie občas vyleštiť osobitým prípravkom určeným na takéto zábradlie, čo výrazne napomôže k jeho dlhšej životnosti.