Nezařazené

Prírodné materiály a kamene prinášajú kvalitu do Vašej kuchyne

Premyslieť, vytvoriť, naprojektovať a zrealizovať tú správnu kuchyňu je zložitý proces a vyžaduje si mnoho fantázie, predstavivosti, energie, času a aj financií. Každý detail musí do seba zapadnúť, aby bol výsledný celok funkčný a estetický.

kitchen-1416383_640

Kuchynské pracovné dosky, ostrovčeky, zásteny sú takisto neoddeliteľnou súčasťou kuchyne a jej vybavenia a výber kvalitných prírodných materiálov na ich zhotovenie bude pre kuchyňu veľké plus. Moderné ponímanie kuchyne je orientované na návrat k prírode, podobne ako aj ostatné oblasti života.

Ponuka kuchynská pracovná doska vychádza z týchto trendov a ponúka pracovné dosky aj vrátane zásteny z kvalitného prírodného kameňa, ktorý vyniká svojou silou, odolnosťou a vysokou kvalitou spracovania. Vytvára v kuchyni pocit tepla, domova, vyžaruje prírodnú silu a zároveň je praktický, elegantný a luxusný.

Prvotná investícia je v porovnaní s ostatnými syntetickými materiálmi o čosi vyššia, ale kvalita, odolnosť, dlhá životnosť, neporéznosť a praktické využitie sú výhodami na dlhé obdobie, kvalitné pracovné dosky z kameňa odolávajú času a vek na nich nevidíte.

kitchen-1543489_640

Medzi ponúkané prírodné kamene patria mramor, ónyx, žula – každý z nich má svoju tajnú krásu, farebnosť a využitie v kuchyni alebo kúpeľni.

Mramor sa vo všeobecnosti považuje za dominantný, pevný a mimoriadne elegantný materiál, ktorý je vhodný na kúpeľňové, kuchynské pracovné dosky a vkusné zásteny.

Ónyx ponúka širokú farebnosť a možnosť rôzneho prevedenia. Je moderný, originálny a pôsobivý.

Žula je majestátna, maximálne odolná a pevná a pri vkusnej povrchovej úprave priam ideálna per kuchynskú pracovnú dosku, ostrovčeky a ladiacu zástenu.

Všetky prírodné kamenné pracovné dosky majú spoločné pozitívne vlastnosti, ktoré sú v kuchyni nepostrádateľné – pevnosť, odolnosť voči poškriabaniu, teplote, vlhkosti, chemickým a čistiacim prípravkom, luxus, eleganciu a jednoduché udržiavanie a veľmi dlhú životnosť prameniacu zo sily prírody.